Najlepsze Forum O Humorze

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-05-26 19:55:05

Administrator

http://img180.imageshack.us/img180/5951/administratorhh7.gif

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 8
Punktów :   

O Szefie

W pierwszym dniu urzędowania w firmie nowy szef zwraca się do swoich podwładnych:
- Nie znoszę przytakiwaczy. Niech każdy mówi to, co myśli, nawet jeśli miałoby go to kosztować utratę pracy…





Spotyka się dwóch szefów:
- Słuchaj, zauważyłem, że w twojej firmie wszyscy przychodzą do pracy bardzo wcześnie. Jak Ty to robisz?
- Prosty trick! Mam dwudziestu pracowników i piętnaście miejsc parkingowych…





Biznesmen tłumaczy swojej żonie najnowszy interes: - Podpisujemy umowę na trzy lata. On daje pieniądze ja doświadczenie. - No, a co będzie za trzy lata? - On będzie miał doświadczenie a ja pieniądze...





Stały informator dyrektora kabluje na szefa działu.
- On o panu dyrektorze opowiada, że nie ma pan matury, że używa pan zwrotów obcojęzycznych
ni w pięć ni w dziesięć, no i w ogóle nie nadaje się pan na to stanowisko.
- Powiedz mu pan, ze może mnie w d*.*ę pocałować i vice versa.





Chwali się jeden biznesmen drugiemu:
- Wiesz, jaka sekretarkę zatrudniłem? Zrobiła mi porządek w biurze, o wszystkim pamięta, a w łóżku jest lepsza od mojej żony!
Minął pewien okres, ten drugi biznesmen planuje urlop, ale chce, żeby firma chodziła jak w zegarku. Mówi do kolegi:
- Stary. Pożycz mi tej swojej sekretarki ma miesiąc.
- No problem, mówi tamten.
Po miesiącu spotykają się.
- I jak ?
- Miałeś rację. Przypilnowała wszystkiego. No, może w jednym się pomyliłeś:W łóżku nie jest lepsza od twojej żony.





-Dlaczego ciągle spóźniasz się do pracy?
pyta szef pracownika.
-BO W WINDZIE JEST NAPISANE "TYLKO OSIEM OSÓB ".
A wie pan ile zajmuje mi znalezienie pozostałej siódemki?!





Przychodzi szef do pracowni reklam z dużą ilości projektów.Wykłada je pracownikowi na biurko i tłumaczy. Pracownik ironicznie się pyta: i co pewnie ma być wszystko zrobione na jutro?. na to odpowiada szef:k..wa jak bym chciał to na jutro to przyszedłbym jutro.





Szef do podwładnych:
-Tyle razy wam zabraniałem
palić w trakcie pracy!
- Że niby kto pracuje.





Przychodzi szef do pracy i dzwoni jak zwykle do żony. ale pomylił numery i dzwoni do jednego z pracowników , oni hałasują . a nagle słychać głośny dzwonek 'UWAGA SZEF DZWONI'.i zapadła cisza , szef wychodzi z gabinetu , wszyscy siedzą i sumienie pracują.a jedna kobieta szuka telefonu i nie może go znaleźć, podchodzi szef i mówi 'jesteś zwolniona' ona podnosi głowę i zaczyna udawać że bluzka ma za duży dekolt i jej spada . szef zaprasza ją do gabinetu i słychać tylko jak sie rozbierają





Dyrektor firmy do przebywającego na wczasach pracownika napisał pismo:
- PPPPPPP
W odpowiedzi otrzymał list od tego pracownika:
- DUPA
Po powrocie dyrektor zaprasza go na dywanik...
- To ja pisze elegancko Po Przyznaną Premię Proszę Przyjechać Pociągiem Pospiesznym, a Pan
mi tu wulgaryzmy?
- Ja? Ależ jak? Ja odpisałem Dziękuję Uprzejmie Przyjadę Autobusem.





Szefów dzielimy na 5 grup:

1. Pedałów.
2. Superpedałów.
3. Antypedałów.
4. Pedałów-magików.
5. Pedałów-pirotechników.

Szef pedał mówi: Ja Cię Kowalski wypierdolę!
Szef superpedał mówi: Ja Was wszystkich wypierdolę!
Szef antypedał mówi: Ja się Kowalski z Tobą pierdolić nie będę!
Szef pedał-magik mówi: Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy!
Szef pedał-pirotechnik mówi: Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem!

Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: Ja Was Kowalski wypierdolę w kosmos gołymi rękami!..





Dyrektor firmy potrzebował nowego pracownika. Dał ogłoszenie do pracy, jego ludzie przeegzaminowali wcześniej kandydatów ... aż zostało ich w końcu 4-rech najlepszych. Aby rzeczywiście wybrać najlepszego dyrektor postanowił przeegzaminować ich osobiście. Wezwał więc ich do swojego gabinetu i posadził obok siebie. 1-wszego z nich spytał:
- Co według pana jest najszybsze na świecie?
Facet pomyślał chwilę i mówi:
- To myśl. Wpada do głowy, nic jej nie poprzedza po prostu jest.
- Świetnie - komentuje naprawdę zadowolony z odpowiedzi dyrektor. Zwraca się do 2-giego z tym samym pytaniem.
- Mrugnięcie - odpowiada kandydat - mruga się okiem cały czas a nawet tego nie zauważamy.
- Bardzo dobrze - mówi dyrektor i pyta 3-go. Ten miał więcej czasu więc starannie przygotował dpowiedź:
- No więc w domu mojego ojca jak wyjdzie się na zewnątrz budynku to jest tam taki mur. Jest na nim przycisk jak się go wciśnie to momentalnie zapala się światło na całej posesji. Nie ma nic szybszego niż włączenie światła.
- Doskonale! A pan? - pyta 4-tego kandydata.
- Według mnie najszybsza jest sraczka.
- Co?! - pyta zdziwiony dyrektor.
- Spokojnie, już wyjaśniam. Widzi pan przedwczoraj źle się poczułem i pobiegłem do kibla. Ale zanim zdążyłem pomyśleć, mrugnąć czy włączyć światło zesrałem się w gacie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrphclan.pun.pl www.vwloclawek.pun.pl www.power-rangers.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl www.szkolaras.pun.pl